7 Dakikalık Egzersiz

Android için Spor ve Fitness Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 4.46 TL.
  • Boyut 48 MB
  • Version 1.5
  • Dil İngilizce
  • Firma Fitness Guide Inc.
7 Dakikalık Egzersiz uygulaması; Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyebileceğiniz evinizin rahat konforunda basit egzersizler yaparak kilo kaybı yaşamanızı ve sağlıklı bir vücuda kavuşmanızı sağlayacak o

7 Dakikalık Egzersiz uygulaması; Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyebileceğiniz evinizin rahat konforunda basit egzersizler yaparak kilo kaybı yaşamanızı ve sağlıklı bir vücuda kavuşmanızı sağlayacak olan mükemmel bir uygulamadır.

Kilo sorunu yaşayan kullanıcılara özel olarak geliştirilmiş olan bu mükemmel uygulama sayesinde kilo vermek ve form tutmak şimdiye kadar hiç olmadığı kadar zevkli ve kolay olacak. Özellikle de spor salonuna gidecek vakit, enerji ve imkanı bulamayan kullanıcıların çok işine yarayacak olan 7 Dakikalık Egzersiz uygulaması, evinizin dilediğiniz her köşesini spor salonuna dönüştürmenize imkan sağlıyor.

7 Dakikalık Egzersiz uygulamasının içerdiği tam 12 egzersiz hareketini, doğru şekilde 30' ar saniye ve 10' ar saniye aralıklar vererek ve tabi ki düzenli olarak yaptığınız takdirde vücudunuzun nasıl da forma girdiğini ve kilo kaybı yaşadığını göreceksiniz. Spor egzersizleri yapmanın en keyifli hale gelmesini sağlayacak olan 7 Dakikalık Egzersiz uygulamasını çok seveceksiniz.

Daha Fazla Göster
7 Dakikalık Egzersiz indir